eTolar Home Page
CZ    
  
 

Na úvod o používání digitálních měn: Ti, kteří jeden rok drželi digitální měny, dosáhli několikanásobně většího zisku, než ti, kteří měny tzv. "těžili" nebo používali k placení.

Klasické tradiční peníze existují v několika formách (podobách): jako bankovky, jako mince a ve virtuální podobě, kdy cca 90% tradičních peněz nemají jejich majitelé u sebe - jsou uloženy
v nehmotné (virtuální) podobě na účtech v počítačích bank. Podobně i eTolary mají několik forem - podob.

Pokud jste si zakoupili eTolary ve formě SMS nebo jste si požádali o 1000 eTolarů zdarma a nyní jste majiteli eTolarů, přišla vám SMS nebo Signal zpráva, která vypadá zhruba takto (ilustrativní obrázek).

Pozn.: Každá SMS obsahuje jedinečný kód, proto každá SMS vypadá v detailu jinak.

Prodejní ceny eTolarů rychle rostou, proto jsou např. atraktivním dárkem. Můžete je komukoliv darovat jednoduše tak, že SMS nebo Signal zprávu s eTolary někomu pošlete.
 
V takovém případě je důležité, abyste si po darování/odeslání SMS smazali původní SMS s eTolary ve vašem mobilu. Darovat (poslat) jednu SMS s eTolary lze jen jedné osobě.

Nejvhodnějším podobným příkladem jsou SMS vstupenky
na koncert. SMS vstupenku můžete poslat např. kamarádovi,
avšak je jasné, že ověřovací systém dovolí vstup jenom jedné osobě, poté je použitá SMS vstupenka zneplatněna. Proto, aby vás v budoucnu stará SMS nespletla a abyste ji někomu dalšímu znovu nedarovali, je vhodné ji hned po darování/odeslání smazat.

SMS obsahující 10.000 eTolarů je současně slevovým kupónem, který můžete uplatnit v internetových obchodech označených logem eTolar logo

Naší prioritou je zajistit zvyšování hodnoty eTolarů. Proto se můžete rozhodnout eTolary si uschovat, zálohovat a vyčkat
na zhodnocení kurzu. Jak je výše uvedeno: U mnoha digitálních měn se stalo paradoxem, že mnohem více vydělali ti, kteří ji jenom drželi. Digitální měny nejsou znehodnocovány stamiliardovými neproduktivními výdaji na nekonečné války.
To je jeden z mnoha důvodů, proč kurzy digitálních měn mohou snadno růst.
 
Ověřování platnosti:

Co dělat, když od cizí osoby obdržíte eTolary?

Hned si ověřte jejich pravost a platnost. Stačí SMS s eTolary odeslat na tel. číslo: 900 77 03

Tel. číslo 900 77 03 je placené, cena 1 SMS je 3 Kč.

Pokud jste k ověření odeslali platné eTolary, ověřovací systém vám během cca 20-30 sekund vygeneruje a v SMS pošle zcela nové eTolary. Takto máte jistotu, že nikdo jiný nemá stejnou SMS se stejnými eTolary - jsou pouze a jenom vaše. Stará SMS
i s eTolary je v tuto chvíli zneplatněna v databázi ověřovacího systému. Vymažte si starou SMS z telefonu, aby vás v budoucnu nespletla - abyste někomu omylem nedarovali již neplatné eTolary.

Pokud jste k ověření poslali již použité neplatné eTolary, ověřovací systém vám odpoví: Neplatny kupon

Pozn. k přeposílání SMS: Některé mobilní telefony při přeposílání pozměňují text původní SMS (viz obrázek). SMS s eTolary nesmí obsahovat žádný text navíc, proto pokud váš telefon pozměňuje text, je vhodnější vytvořit novou SMS a celý text ověřované SMS do ní vkopírovat.

Ověřování není povinné, avšak pokud vám někdo daruje/pošle SMS s miliónem eTolarů, doporučujeme provést ověření.

eTolary ve formě tokenů (žetonů) v síti Ethereum:

Při vývoji konceptu eTolar jsme vždy preferovali technické řešení, kdy majitelé drží digitální peníze u sebe. Nicméně část mladé generace preferuje technické řešení, kdy jejich digitální peníze jsou uloženy na síti. Příznivcům této metody jsme vyšli vstříc a uvedli jsme do oběhu eTolary ve formě tokenů (žetonů) v síti Ethereum.
 
eTolary ve všech podobách lze zakoupit v našem internetovém obchodě shop2.cz

Další vývoj:

Pro komfortní používání je pro každou měnu důležitá peněženka v mobilu. Vývoj peněženky trvá cca 3-4 měsíce. Peněženka si přečte SMS s eTolary a uloží si eTolary do sebe. Peněženka bude zdarma a zajistí ověřování zdarma jedním dotekem, platby zdarma a zálohování.

Standardem u digitálních měn je zajištění směnitelnosti
za tradiční měny během prvního roku od uvedení, což je taktéž naším cílem.

Pozn. k harmonogramu prodejních cen eTolarů: Připravujeme standardní mezinárodní ICO. Většina kryptoburz má souhrnné reportovací tabulky kurzů pouze se 2 desetinnými místy.
Z tohoto důvodu při zahájení ICO musíme cenu eTolarů zvýšit
z 0,001 USD na 0,01 USD.

Historie klasických a digitálních peněz zde

 
SMS sample
  SMS nesmí obsahovat
  přidaný text, jako zde:
  "Předáno od 90210015"
SMS pozměněná
 
   
Kontakt